KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14512012
nr 1451 2012
Christer Schmiterlöw
(1926-1995), Sverige
Oljemålning, Christer Edwardson Schmiterlöw (1926-1995), Sverige. Signerad a tergo. Signerad, daterad 88, "Stockholmskt II". Olja på duk, 30x40cm, yttermått inklusive ram: 34x45cm
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 28 februari 2022
kl 20:48:57
300 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Christer Schmiterlöw
Läs mer om Christer Schmiterlöw